ProTente

Kurumsal

Protente Hakkımızda - Kurumsal

7 Yıllık Tecrübe ile uzmanlaşmış ekiplerle birlikte siz değerli müşterilerimize Kurumsal bir hizmet sunmak anlayışındayız.

Biz Kimiz ?

Protente Markasına 2008 Yılında bahçelievlerde işe konulmuş Tente sektöründe köklü bir değişiklik gerçekleştirip kısa sürede lider olmayı hedefleyen bir Üretici Firmadır.  Farklı müşteriler için onların ihtiyaçlarına uygun çözümleri üreterek rekabette kazanan, bilgi, beceri, ve yetenekleri ile üstün hizmetler sunan, kendisini tercih edenlere değer yaratmayı ilke edinmiş ve sadece müşteri memnuniyetini ön planda tutan, hızla değişen teknolojiyi takip ederek gelecekteki olası değişimleri araştıran, bunları önceden belirleyerek gerekli değişiklikleri hızla uygulayan Protente satış servisliğini yaptığı 7 dünya markasıyla birlikte sektöründe hızla zirveye yürümektedir.

Misyonumuz

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmaktır.

Sizleri arzu ettiğiniz sağlıklı,nezih ve konforlu ortamlarla buluşturmayı, maliyet ve uygulanabilirlik planlamaları yaparak en kaliteli hizmeti verebilmeyi onur olarak benimsemiş Protente her zaman yanınızda olacaktır.

Sizinle çalışabilmek dileğiyle, 

Referanslar

Son Tweetler

It seems that module parameters haven't been configured properly. Please make sure that you are using a valid twitter username, and that you have inserted the correct keys. Detailed instructions are written in the module settings page.

İletişim Bilgileri

  • Bahçelievler/İST
  • 0212 447 34 58
  • 0532 546 16 20
  • 0532 657 47 18
  • info@protente.com.tr
  • Haritada Bul